VIOMI V2 CLEANING ROBOT PRO EU BLACK

Viomi V2 Pro Akıllı Robot SüpürgeViomi V2 Pro Vacuum Cleaner Robot'un akıllı yönlendirme özellikleriyle temizlik sizi hiç yormayacak!App haritasında temizlenmesini istediğiniz bölgeyi seçin ve 2 saate kadar çalışma özelliği olan Viomi V2 Pro Vacuum C..

  • KDV Hariç: 8.999,00TL

  • 3 adet ve üzeri 4.860,38TL
  • Markalar Xiaomi
  • Ürün Kodu: 2029
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
10.618,82TL

Etiketler: Xiaomi

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge


Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Robot'un akıllı yönlendirme özellikleriyle temizlik sizi hiç yormayacak!


App haritasında temizlenmesini istediğiniz bölgeyi seçin ve 2 saate kadar çalışma özelliği olan Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Robot ile temizliğin keyfini çıkarın.Üçlü Temizleme Modu


Biyonik sistemi sayesinde filtresi, suyu otomatik olarak emer ve yeterli derecede suyu içerisinde barındırır.

Tekli süpürme modu, tekli durulama modu, çoklu süpürme ve çoklu durulama modu zeminin daha etkili şekilde temizlenmesine yardımcı olur.Akıllı Bölge Temizliği - Lazer Haritalama Sistemi


İstediğiniz bölgeleri devre dışı bırakabilirsiniz! Böylece daha hızlı ve sistematik bir temizlik elde etmiş olursunuz. Temizlenecek ve temizlenmesi tercih edilmeyen bölgeler uygulama haritasında ayarlanabilir.


APP haritasında temizlik veya temizlik dışı alanı ayarlayın, hedefi belirleyin, MI Home, temizlik haritasını otomatik olarak yolda oluşturacaktır.Akıllı Elektronik Kontrol Su Deposu


Akıllı Elektronik Kontrollü Su Deposu sayesinde suyu ayrıştırır, ahşap zemine zarar vermez.


2100Pa Güçlü Emiş


MI Home Robot kir, toz ve hatta yere dökülmüş büyük parçaları da saklandığı yerden vakumlayabilir.


Mobilyaların etrafında ve yatakların altına, köşe ve ulaşılması zor diğer yerlere ulaşabilir.


2 cm'ye Kadar Geçiş Engelleri


Ortak eşikler veya mobilya arasındaki kablolar gibi diğer şeyler de dâhil olmak üzere 2 cm yüksekliğe kadar olan engelleri, düz bir zeminde yürümek kadar kolay geçebilir.


Otomatik Kızılötesi


2 saate kadar çalışır, daha sonra bitmemiş işi temizlemeye devam etmek için otomatik olarak şarj tabanına geri döner.Teknik Özellikler


*Pil: 3200mAh Pil

*Güç: 33 W

*Boyut: 35 x 35 x 9.45 cm.

*Ağırlık: Yaklaşık 3.6 kg.Paket İçeriği:


*1 adet Süpürme Robotu

*1 adet 2 in 1 Su Deposu

*1 adet Ayrılmış Su Deposu (550ML)

*1 adet Ayrılmış Toz Kutusu

*2 adet Yan Fırça

*1 adet Şarj Koltuğu

*1 adet Adaptör

*1 adet Islak Paspas

*1 adet Paspas Stenti

*1 adet Yarı Islak Paspas
Teknolojiden evinin her alanında yararlanmak isteyen, ev işlerine vakit ayıramayan ya da yapmakta güçlük çeken kişileri mutlu eden Xiaomi V2 Pro akıllı robot süpürge, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Haritalandırma, üçlü temizleme modu ve hareket kabiliyeti ile dikkat çeken cihaz, etkili bir temizliğin konforunu sunuyor. Akıllı telefon aracılığıyla kolayca yönlendirilebilen süpürge, ev temizliğini keyifli hale getiriyor.


Üçlü Modu ile Hem Siler Hem Süpürür


Lazerli özel haritalama sistemi ile evin her köşesini kolaylıkla süpüren Xiaomi V2 Pro, biyonik sistemi ile suyu otomatik olarak emiyor. Seçili mekanı silmek için yeterli miktarda suyu sürekli içinde barındıran cihazın üç farklı temizlik modu bulunuyor. Kullanıcılar isterlerse tekli süpürme ya da durulama modunu isterlerse çoklu süpürme ya da durulama modunu seçerek istedikleri alanı derinlemesine temizliyor.


Akıllı Bölge Temizliği


Lazer haritalama sistemine sahip olan Xiaomi V2 Pro ile akıllı bölge temizliği dönemi başlıyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden istedikleri alanı seçerek temizliğin yapılacağı bölgenin sınırlarını çiziyor. Cihaz, belirlenen alan içinde silme ya da süpürme işlemini gerçekleştirerek hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor.


Gelişmiş Tasarımıyla Dar Alanları Bile Temizler


Xiaomi V2 Pro, haritalama ve otonom hareket edebilme özelliği ile beklenenden fazlasını kullanıcılara veriyor. Dar alanlarda bile kolayca hareket eden, engelleri aşabilen ve ev içindeki en dip bölgeleri güçlü şekilde temizleyen cihaz, eve ve kendine zarar vermeksizin süpürme ve silme işlemini gerçekleştiriyor. Güçlü emiş teknolojisi ile en derindeki toz taneciklerini temizlerken aynı zamanda sessiz çalışma özelliği ile dikkat çekiyor.


Teknik Özellikler


Emiş Gücü: 2.150 Pa

Tırmanma Yeteneği: 19 mm

Akıllı Sensör: 11

Pil Ömrü: 2.2 Saat

Boyut(ÇapxKalınlık): 350 x 94.5 mm

Xiaomi Hakkında


Xiaomi, herkes için ulaşılabilir teknoloji mottosu ile çıktığı yolda ürettiği kaliteli ve uygun fiyatlı teknoloji ürünleri ile biliniyor. 2010 yılında kurulmasına rağmen kısa süre içinde bir dünya markası olan Xiaomi akıllı telefon, giyilebilir akıllı aksesuarlar ve akıllı ev aletleri üretiyor.